شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

564 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في كايرو فيستيفال للبيع بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% و موقع مميز في كايرو فيستيفال شقه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | كايرو فيستيفال سيتي | مفروشة بالكامل

    متصدر

    Property Network logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكومباوند جديد لمطور حياتي في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | شقة بحديقة خاصة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع بحديقة خاصة بكمبوند كايرو فيستيفال

    Pro House logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار O1 | للبيع استلام فوري | فيلدج أفينيو كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مجمع المستشرين، بالقرب من الديار

    AMG. logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واترواي – فيو نافورة – 248 م – تشطيب

    Next Door Consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 2 نوم مفروشة بيع كايرو فيستيفال سيتي

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة دوبلكس أرضي كامل التشطيب بمساحة ٢٣٧ متر

3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة ومفروشة بالكامل وموقع مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي راقية مع حديقة – فرصة مميزة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٨٠٬٥٥٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع استلام فوري في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز بجوار واتر واي وO1 للبيع بغرفه مربيه

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مفروشة بالكامل ارضي بجاردن للبيع - CFC

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٬٨٦١٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٤٠٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش باقل سعر للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كايرو فيستيفال 3 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع