شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 11

564 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه فاخره بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3 غرف بموقع مميز في كايرو فستيفال سيتي.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كايرو فيستفال التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل4غرف للبيع في كايروفستيفال سيتي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 257م للبيع - برايم لوكيشن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جاردن هايتس التجمع الخامس

    Town River logo image

    كمبوند ازادير, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لشقة تشطيب كامل موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو فيستيفال سيتي-للبيع شقة 208م متشطبة بالكامل

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة للبيع بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب للبيع في ذا واتر واي فيو

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر للبيع في ليلى كمبوند 3 غرف تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    ليلة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كايرو فيستفال التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالتكيفات استلام فوري بمقدم فى واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٥٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بارك فيو - القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطب بالتكيفات ووتر واي ١ استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بارك فيو استلام فوري تشطيب كامل بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار O1 | للبيع استلام فوري| فيلدج أفينيو كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالعفش بحري استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رامبلاس اقل من سعر السوق

    Broker Egypt logo image

    رامبلاس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 165م بدرة القاهرة أمام الرحاب

    Good Deals logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فستيفال سيتي مع حديقة خاصة

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن خاصه للبيع بالفرش

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه غرفتين فيو حمام سباحه مفروشه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع