شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

564 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس | The Waterway New Cairo

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م فرش فندقي جاهز للسكن من المالك مباشرا

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 257م بفيليدج افنينو بموقع مميز واستلام فورى

    East wing logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م متشطبة بالكامل بالتكييفات في واترواي

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم في بارك فيو تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ للبيع في بارك فيو التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    205متر متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في واتر واي

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة250م متشطبة بالفرش والمطبخ لوكيشن متميز-واترواي

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة 254م بجاردن من واتر واي بمقدم 4مليون

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده متشطبه بالكامل اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب القاهره الجديده بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع في موقع مميز بكمبوند واتر واي

    A+ Property logo image

2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا بالمطبخ و التكييفات في كايرو فيستيفال عل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل المواقع فى ذا فيو كاملة التشطيب بالتكييفات

    DOT HOME logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ذا فيو شقة كاملة التشطيب بالتكييفات

    DOT HOME logo image

4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في سيلفر بالم

    Spade consultancy logo image

    سيلفر بالم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في حياتى ريزيدنس امام الرحاب فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في cfc التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من سعر الشركه شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري طوب أحمر في سيرينا هايتس

    Next Door Consultancy logo image

    سيرينا هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع