شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

564 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة 206 متر للبيع في سيرينا هايتس

    Akar Town Real Estate logo image

    سيرينا هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقه متشطبه بالكامل في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن سوبر لوكس بجاردن غرفتين بالفرش والاجهزة

    Home Way logo image

2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع ٢٠٨ متر مربع بتشطيب مميز كايرو فيستيفال

    Century for Project Management logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز استلام فوري متشطبه في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز استلام فوري متشطبه في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز استلام فوري متشطبه في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري بكايرو فيستفال علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكايرو فيستفال سيتي ع 4سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فى كايرو فيستيفال للبيع متشطبة

    Century for Project Management logo image

2

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بحديقة بأفضل سعر في CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208 م-متشطبة و مفروشة بموقع مميز في CFC

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز تشطيب كامل مع مصعد في باتيو ١

    Do estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص خصم 40% مع مع إمكانية التقسيط على 1.5 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستقع في حبها، في موقع مذهل. بارك فيو لحسن علام

    Remax 360 logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز استلام فورى متشطبة بسعر لقطة

    Brokers Hub logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام السنه في واتر واي بالمطبخ والتكييفات

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بموقع وفيو مميز للبيع في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو فيستفال اقساط حتي 2030

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بحديقة خاصة استلام فوري - موقع مميز

    Pro House logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده بسعر مميز بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في القاهره الجديده باقساط الي 5س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع