شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

564 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رامبلاس 325 متر فيو لاند سكيب

    The Broker EG logo image

    رامبلاس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٢٦٧٬٠٤٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في كايرو فيستيفال سيتي,177متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكايرو فيستفال اقساط علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٥٦٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في كايرو فيستيفال سيتي,169متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل وبالتقسيط علي 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬١٥٢ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٥١٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالطابق السادس في كايرو فيستيفال 169متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٦٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٥٬٧١٦٬٢٤٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في كايرو فيستيفال سيتي, 266متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٣٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش جديد مودرن ارضي بحديقه سعر مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة تطل على حديقة للبيع في كايرو فيستيفال .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي - ليفينج

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري على اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري على اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال ع5س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال ل5س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال10%م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري في كايرو فيستيفال قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري في كايرو فيستيفال قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ووترواي القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة استلام فوري متشطبة بالتكييفات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري170م في CFC بمقدم 2,550,000 متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع