شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 15

730 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير فيو مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقل مقدم واستلام فوري متشطبه بالتكييفات

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابتاون كايرو-شقة 208م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز_شقه بحرى_ للبيع فى المراسم

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٤٥٧٬٠٣٢ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكيفات استلام سنة افضل فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة في فيفث سكوير , 180متر

    Prime Company logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Fifth Square – مساحة كبيرة بسعر مغرى

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط بإطلالة على الحدائق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى لوفت فيو جاردن وليك كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس للبيع في فيفث سكوير | 316م + روف 200م

    Circle Realestate logo image

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر شقة موقع مميز جداً للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م متشطبه بالكامل مع تكمله اقساط فى المراسم

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع -فيو مفتوح في جاليرا مون فالي

    Magic Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقيه 3 غرف متاحه للبيع فى فيفث سكوير المراسم

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م متشطبه بالكامل مع تكمله اقساط حتى 2028

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 2 نوم مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استخدام تشطيب سوبر لوكس و مفروشه بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف, تشطيب كامل+ تكييفات,الدور الثاني

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فيو جاردن وليك كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٨٬٠٢١ جنيه

    لو كيشن ممتاز جدا ف فيفث سكوير مطلوب 5 مليون ققط

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير، سوبر لوكس 195 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متاحه للبيع فى كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع