شقق دور أرضي للبيع في الشيخ زايد, صفحة 36

1,407 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه حديقه وتشطيب فندقي كمبوند ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كارمه ريزيدنس

    Flag square Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم ارضي بحديقة كمبوند فاي سوديك

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع | المرحلة الثانية - بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضية فاخرة | كيان بدر الدين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 130 متر في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطب بالكامل في الشيخ زايد

    The Polygon logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED Park – دور أرضي

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 3غرف بجاردن بأميز موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل بتشطيب خاص شامل المطبخ والتكييفات

    Property Group logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بالفرش في كمبوند جرين 3

    DMG logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر مميز مقدم وقسط 10 سنين الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع