شقق دور أرضي للبيع في الشيخ زايد, صفحة 35

1,407 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز -الشيخ زايد بأقل سعر

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ف كمبوند كامل الخدمات جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ف كمبوند كامل الخدمات جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك 3غرف بفيو Pool في قلب زايد

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% امتلك شقة مميزه في قلب زايد القديمه على8س

    Evergreen Properties logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورت ياردز اقل سعر شقه ارضي بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة | ديونز الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة | ديونز الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٦٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه جاردن للبيع في ليفيلزاستلام سنه تقسيط بمقدم10%

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقةللبيع موقع مميز أمام النادي الأهلي والربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في ڤاي سوديك الشيخ زايد الجديده -

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة أمامية مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 150 م للبيع متشطبه بالكامل كارميل سوديك.

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايد

    Buyerside logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري متشطبه امام الشيخ زايد 4

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع