شقق دور أرضي للبيع في الشيخ زايد, صفحة 40

1,399 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في دار مصر – الحي 16 – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو Pool قسط كوارتر 202الف 9م كاش

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بيفرلي هيلز سوديك بجاردن موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة استلام فوري تشطيب بالتكييفات والمطبخ

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان للبيع في ٱنس لمباني ادريس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين 125م بجاردن متشطبة بفيو لاجون

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن ف الشيخ زايد استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كورت يارد – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سوديك ڤاي – نيو زايد

    Properties-Today.com logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر أرضي بجاردن في قلب ش النزهه لقطه بمقدم1.2M فقط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع الحي الثامن، الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 122 م² مع حديقة 100 م² – الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بأرخص سعر متر في زايد , كمبوند تمايا

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة بأرخص سعر متر ف زايد كمبوند تمايا

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بأرخص سعر متر في زايد كمبوند تمايا

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع