شقق دور أرضي للبيع في الشيخ زايد, صفحة 33

1,407 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل 3 غرف بقلب زايد أمام الربوة 0% مقدم و12 سنة قس

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في E2 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٩٬٨٩٤ جنيه

    شقه للبيع في ايلم تري التوسعات الشماليه علي10سنين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تايب مميز استلام قريب في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لارضي بجاردن 85 متر في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد 5% وامتلك شقتك كاملة المرافق بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة فيو pool

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة فيو pool

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اختار طريقة السداد اللي تناسبك وامتلك شقة فيو pool

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 120م +170جاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك بقسط شهري14 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة للبيع بقسط شهري14 الف بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة أرضية مع حديقة فى الكرمة

    Brokers Hub logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع "فاي" من شركة سوديك -نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع - في سولانا ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنه زايد أرضي متشطب بالكامل والبيع بالفرش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند كيان – أركان بالم

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام سنتين في بهجة الشيخ زايد علي 8 س

    Selection Code logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع تشطيب كامل فيو مميز لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 130م +50 جاردن متشطبه بالكامل

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل من سعرها بمليون جنيه امام ابراج زيد

    Master Key logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع