فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 40

1,566 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١١٬٦٨٤٬٤٧٥ جنيه

    فيلا للبيع بأقساط في سراي – مرحلة SHEYA

    Beltone logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرب سوميد مساحة الارض 670 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 102, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن للبيع – حي الدبلوماسيين – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم في ديجويا 4 بسعر مميز لفتره محدوده

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E ناصية ممر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في غرب سوميد – المجاورة 9

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع 102, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه تشطيب كامل استلام فوري فيو رائع ٤ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست دورا شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز في ايتابا- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع مع حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر علي طريق السويس بخصم 30% في سعاده

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 197م كونر فى بالم هيلز بالتقسيط على 10 سنين

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فينيتو تاون هاوس مراسي الساحل – إعمار

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٨٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V3 ريسيل تكملة اقساط في سوديك ايست موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-سبيشيال ستاندالون406م كورنر

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر بأميز لوكيشن وأقل سعر في الباتيو 5

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٩٬٣٩٥ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري بأقل سعر وباقي اقساط-سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٧٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف ماستر بإطلالة لاندسكيب في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Fully Finished Standalone Villa for Sale

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع