فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 36

1,566 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا كورنر باقل سعر في الماركت جاهز للمعاينه

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة زاوية للبيع في مشروع VYE

    Hefnawy Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج F فيلا كورنر - موقع مميز جداً فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل - تطل على البحر - موقع مميز كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع — نموذج F

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في رينا | تشطيب كامل مع تكييفات

    Country For Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢١٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٧٨٣٬٠٣٧ جنيه

    اس فيلا كورنر ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه سوبر لوكس بسعر مميز - New Giza

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلاV3 كورنر ريسيل 4غرف في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة 240م للبيع في سولانا ايست

    AK Circle logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٤٥٬٥٢٠ جنيه

    ڤيلا كورنر بحري في سراي بمقدم و اقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري ريسيل قسط كورنر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٤٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس كورنر | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١١ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٦٢٬٧٩٢ جنيه

    فيلا 235م كورنر بفيو علي landscape متشطبه High end

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٧٤٬٢٢٢ جنيه

    فيلا172م كورنر واخده فيو خيالي وprime location قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬١٥٢٬٦٧٩ جنيه

    فيلا 219م كورنر متشطبه ultra modern بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 294م استلام فورى بالتقسيط جنب النادى الاهلى

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 294م استلام فورى بالتقسيط جنب النادى الاهلى

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 294م استلام فورى بالتقسيط جنب النادى الاهلى

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 294م استلام فورى بالتقسيط جنب النادى الاهلى

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٤١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٤١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٤١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل علي لاند سكيب في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع