فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 37

1,566 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا توين بخصوصية عالية قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في القاهرة الجديدة بخصم 50% ع 12

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E فيو البحيرات

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مقدم4.3 مليون -اميز موقع فى زايد

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مقدم4.3 مليون -اميز موقع فى زايد

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مقدم4.3 مليون -اميز موقع فى زايد

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 227م بسعر لقطه دقائق من وصله دهشور

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كورنر 250م متشطب بالكامل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY ع البحر ع لسان خليج راس الحكمه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي بتسهيلات على 11 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م +جاردن 180م + روف للبيع في نوبل

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ب 3 وجهات استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة وكورنر للبيع بأميز موقع بكيفا

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر corner S-Villa للبيع في كمبوند سراي ( Sarai)

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر لوكيشن اس فيلا للبيع في سراي S-Villa

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع تاون هاوس كورنر بموقع مميز في ليان

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مع Palm Hills فى Village de la Capitale

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس كورنر ارض كبيره موقع مميز خصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس كورنر ارض كبيره موقع مميز مقدم 6٪

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ١١٥٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح فيلات ف one 33 تقسيط ع 9 س ومقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى او ويست استلام سنة قسط 6س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بفيو خيالي علي واجهتين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٥٩٩ جنيه

    فيلا 260م استلام فوري فيو خيالي علي lagoonبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع