فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 42

1,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى اقل سعر فى الماركت فى زايد

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللييع ريسيل فى سوديك كارميل استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب مباشره على بحر و لاجون | 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٢٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بإطلاله على مسطحات مائيه و لاند سكيب!

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل متشطبة بالكامل بأقل سعر في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا ريسيل مستقلة لوكيشن مميز - كورنر

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر في ألماظة باى - ريزيدنسز

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٢٦٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 239م برووف كورنر في سراي بالتقسيط

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٢٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م كورنر استلام فوري في سراي متشطبة بالكام

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧٨٠٬٢٢٥ جنيه

    فيلا 212م كورنر في rai سراي بالتقسيط

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 295م بتصميم واسع وذكي استلام فوري في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كارميل سوديك ريسيل 4 غرف استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر صف ثاني من الجولف في مدينتي 4 غرف+نانى

    Do estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في مدينة سراي المستقبل - أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر بمساحه 464 م متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٤ متر مربع

    ٣٧٢٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر اقل من الماركت متشطبة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٣٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب باقل مقدم علي 9 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فوري ف ايتابا الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينه متشطبه بدون مقدم مع ماونتن فيو

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن تاون هاوس كورنر هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر برايم لوكيشن للبيع في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.800.00بقلب زايد مع لافيستا الباتيو قسط 2036

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كورنر علي اطلاله مفتوحه وارض ضخمه.

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع