فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 32

1,564 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٩٢٬٧٧٢ جنيه

    فيلا كورنر فيو VIP خيالي علي شارع التسعين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٩١٢٬٣٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل باقل سعر في الماركت متشطب بالمطبخ

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م كورنر واخده فيو خيالي و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بفيو خيالي علي واجهتين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أستلام فوري 300متر مقدم 28,700,000

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٢٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا واخده prime location بفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٢٦٬٩٧٦ جنيه

    فيلا 441م واخده فيو خيالي علي landscape بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤١ متر مربع

    ١٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٧٢٬٩٦٩ جنيه

    فيلا 172م كورنر فيو خيالي بالتقسيط بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سعادة مساحه وموقع مميز

    KAMF logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك خطوات من البحر فى افضل مشاريع الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا موجود فى مدينتى بتسهيلات على 12 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S كورنر للبيع في كمباوند سراي – Rai Views

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون كورنر افضل لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل ذكي مكتمل التشطيب في كومباوند أليجريا السكني

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنرفي كومباوند تاره- زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا تشطيب كامل استلام 2027

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في باتيو لافيستا امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-تجمع بين الموقع المميز المساحات الكبيرة

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة | كمبوند اليجريا – الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٢٨٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري 6 غرف فى سوديك فاي بالتقسيط sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    2

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر خاصة على تلة في أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٨٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر برايم لوكيشن بجوار بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري فى سوديك فاي Sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان تاون هاوس كورنر ومتشطب بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع