فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 30

1,564 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مستقلة للبيع في سوديك إيست بموقع متميز

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز تاون هاوس استلام فوري فيو بانورامي ع البحر

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس على لاجون مباشره و إطلاله بحر كامل

    Egypt Best Properties logo image

    إيفيا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٧٧٨٬٦٨٠ جنيه

    فيلا كورنر بموقع مميز تشطيب كامل فاخر على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٩٩٠٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر بتشطيب راقي طرح اول - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م قسط ربع سنوي ٧٠٠ الف، توتال كاش 28 مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م قسط ربع سنوي ٧٠٠ الف، توتال كاش 28 مليون

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م قسط ربع سنوي ٧٠٠ الف، توتال كاش 28 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م قسط ربع سنوي ٧٠٠ الف، توتال كاش 28 مليون

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة لامتلاك فيلا ستاند ألون كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5 نوم بسعر تجارى على وايد جاردن 730م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٧٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بجاردن بسعر اللونش ومقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بجاردن بسعر اللونش ومقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الوحيدة المعروضة للبيع -LVLS-صف اول بحر

    Empire real estate and investment logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز باقساط للبيع سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون برايم لوكيشن تاون هاوس كورنر في ازها

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر صف الاول ع لاجون للبيع متشطب سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٤٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر ريسيل استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع بسعر لقطة استلام فورى ف بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بحديقه خاصه و روف في تاج سيتي -شاليا

    Host Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة - بمساحه 380م بافضل فيو بالكمباوند

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن فالشيخ زايد فيلا ب تشطيب لهواه الفخامه

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي لاندسكيب - بحري صريح - كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع