فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 31

1,564 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر موقع و فيو مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر بموقع مميز للبيع في سراي

    Treasure Real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون سعر ولوكيشن لقطة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل في كيان – جاهز للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في هايد بارك، من النوع E1

    Properties-Today.com logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين | فيلا كورنر بموقع مميز على لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنري MV ريسيل لوكيشن مميز في سوديك ايست 5 غرف

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    في Golf Extension | تاون هاوس مفروش بحمام سباحة

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في بالم هيلز PK1 فيو رائع

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 288 متر في مشروع متكامل الخدمات مع شاطئ خاص

    متصدر

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله افضل موقع وسعر مميز جدا في IVY

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر - اكبر مساحة ارض وحديقة - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٦٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس مجهز بإطلاله على البحر و لاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٠١٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال سيتي – الشيخ زايد

    متصدر

    Beltone logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية PK1 – على السور

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٠٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 1.5% فقط وتقسيط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠١٧٬١٠٧ جنيه

    ستاند الون في ماونتن فيو اي سيتي بمقدم 20 مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٢٬٧٦٧ جنيه

    فيلا 277م prime location واخده فيو خيالي علي golf

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع