فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 164

6,207 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق-مدفوع بالكامل-إطلالة علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S ميدل للبيع في سراي – East Wave (مرحلة S2)

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا 330 متر فى التجمع الخامس بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام فوري لقطة في كمباوند ساكن وعايش

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس بفيو مفتوح علي اطول لاند سكيب

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهز للاستلام دريملاند 9مليون اومقدم5

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (رامتان) 500 م

    RE/MAX Avalon logo image

    رامتان, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأعلى تابة ف زايد 1.4مليون قسط كوارتر-27م كاش

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى 1.5مليون قسط كوارتر-37م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا600م استلام فورى بالتجمع قسط كوارتر1.5M على10س

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 6.7مليون لفيلا ببنتهاوس استلام سنه باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع بكمبوند تاوني بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    For sale stand alone in Nyoum Oct Rtm inst 7years

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى فيلدج ويست بجوار الربوه بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد بموقع مميز وتقسيط 10 سنين

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا -ديونز بقلب الشيخ زايد بالقرب من الربوه

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد واستلام قريب

    إبداع logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى كيفا جوار سوان ليك وبيفرلي الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع