عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 22

3,439 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    منتجع سكانديك – استوديو أنيق مع شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في العاصمة بخصم 10% وقسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام 2027 باقل من سعر السوق للبيع في كيان

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات , وجاهزه للمعاينه & 70م جاردن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بخصم مميز فى تلال السخنة

    متصدر

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع في سراي بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40م بترّاس خاص في الممشى السياحي بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في بريفادو ع البحيرات حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب -في سراي ريسيل بأقساط

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو بمقدم 200 الف وموقع قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 50% ستوديو بجاردن فى كمبوند تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري بخصم50% و تقسيط ع 12 سنهSARAI

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام شهور فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل مقدم وبأقل سعر فى Sage Lakes بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أورورا بالاس | إطلالة مسبح

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع بأقل سعر في سراي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في الممشى السياحي.. استوديو بفيو بول

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو على حمام السباحة مباشرة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٩٥٢ جنيه

    استوديو أتلانتس الغردقة تقسيط 5 سنوات استثمار قوي

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات للبيع علي البحر دايركت- تلال

    متصدر

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 3 سنين وامتلك استوديو فيو بول

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف مفروش بالكامل في بالم باركس-بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - ارضي بجاردن - فيلدج ويست - متشطب

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع