عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 26

3,439 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    شقة استوديو مطلة على المسبح | منتجع أتلانتس

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بموقع مميز و إطلالة مفتوحة

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس بحديقة خاصة – استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريد هيلز سهل حشيش بالقرب من الشاطئ استثمار

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي 62م بإطلالة رئيسية في عرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٩٬٧٦٨ جنيه

    استوديو مزود بجاكوزي مدمج داخل قصر في منطقة مجاويش

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 47م للبيع جولف بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 48م سى ڤيو رائع للبيع في بورتو مطروح

    Eastmark logo image

    بورتو مطروح, مرسى مطروح, مطروح

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو نصف تشطيب للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٩٩٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اطلالة حمام سباحة في الممشي السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٦٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بول فيو بأقل سعر استثمار في الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 53 متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر و تقسيط 10 سنين لفترو محدودة

    IRTKAZ logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا -استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أسلوب حياة أكثر هدوءاً ورقياً

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على ممشى South Side – الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٥٤٣ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر و حمام سباحه|منتجع حياة, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    ستوديو بتيراس خاص بالممشي بخطة سداد 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٢٬٦٨٥ جنيه

    ستديو 78م, بأفضل فيو وأقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 60م افضل مكان واقل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع