عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 25

3,439 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى تاج سيتي شركه مدينه مصر استلام

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بلس متشطب بالتكييفات باقل سعر قسط شهري١٥ الف

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثماري ذكي في جراند روك

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو كامله التشطيب دبل فيو ف كمبوند الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو 73م + جاردن 51م في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو لاندسكيب - امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٩٬٧٠٦ جنيه

    استوديو في الكوثر إطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكيفات باقل سعر قسط ١٠ الاف

    Nile Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في كيان – إطلالة خلابة

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو عصري في منتجع جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩١٬٥٤٨ جنيه

    ستوديو جاهز للبيع في الغردقة إطلالة مسبح موقع مميز

    Rook Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو يري البحر بشاطئ خاص بمقدم 15% وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالتكييفات luxury view بمقدم560k

    متصدر

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر خصم ( 50% ) بـ كمبوند سراي Sarai / شقه مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٣٬٢٥٨ جنيه

    استوديو بفيو بحر سكن ورفاهية واستثمار مضمون

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو استثماري بالتجمع الخامس وبدون مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦٣٬٧٧١ جنيه

    فرصة في غردقة هايتس.. استوديو أرضي بفيو البسين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو داخل منتجع متكامل بأسعار مميزة

    El-Bedihy & Co logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الداو هايتس- الغردقه

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسعر لقطه في ابراج زد للبيع 76 م

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى فى تاج سيتى- فيو فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع