شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 29

764 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في بلومفيلدز - مدينة المستقبل.

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم استديو علي دائري المعادي قبل district5 ب

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسراي – فرصة استثمارية مميزة 65 م²

    clear scope logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى ستوديو للبيع بخصم مميز ف المستقبل سيتى

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع في المستقبل سيتي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م مدينتى بتسهيلات 10 سنوات متشطب

    ST.John Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٤٥٧ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٩٣٬٣٣٣ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 47م في سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند دجله لاند مارك معمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينه نصربجوارحي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى المقطم برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينه نصربجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بسعر مميز جدا فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 65م فى دجله لاندمارك مد

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج تقسيم مميزه بنص سعر شركه قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع