شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 27

767 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 65م فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك كاملة التشطيب وجاهزة للسكن بالشروق JBD

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في سراي ع طرق السويس بمقدم468K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 140الف امتلك ستوديو للبيع بأقساط - جولف تاون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 م للبيع فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب بالكامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استديو للبيع باقل سعر ف تاج سيتي لسرعه البيع

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 15سنه امتلك ستديو بمقدم295K ف طلاله بخصم64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بقلب القاهرة الجديدة سراي بمقدم 510K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤١٬٥٠٠ جنيه

    ستديو 73م في سراي استلام فوري متشطب بالكامل

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار النادي بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٧٦٬٦٩٠ جنيه

    استوديو مميز جدااا - افضل فرص الاستثمار السكني

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطه 55م تقسيمه مربعه بالجراج في مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطه 57م استلام فوري فيو جانبي في مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م بالجراج فيو لاند اسكيب استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م استلام فوري بالجراج علي حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ااستديو ريسيل دجلة لاند ماارك مدينة نصر سعرر مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كمبوند مدينة نصرر كمبوند دجلة لاند ماارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بمقدم500Kف تاج سيتي بجوار ميراج مول

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب في التجمع السادس قسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب مع جاردن خاصة قسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجاردن فى كمبوند سراى بمقدم 373 الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بكمبوند ريحانه افينيو استلام فورى بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بأقل سعر ف الماركت تشطيب سوبر لوكس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع