عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 13

4,218 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا(طابقين+رووف+جاردن) فيوGreenery بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين 140 متر استلام فورى في ستون

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : شقه غرفتين استلام فوري باقساط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر للبيع في دار مصر الأندلس - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه 2غ بجاردن استلام فوري بجوار ال AUC بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن خاص جاهز للاستلام في تاچ سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري Open View تقسيمة مميزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي واجهتين تسليم فوري ومتشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي بحديقة امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي 170م بفيو مفتوح بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٧٨٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن استلام فوري الحى التانى بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو مفتوح علي landscape و lagoon متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي شركه مدينه مصر للبيع ستديو بحديقه استلام.

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن في ماونتن فيو اي سيتي نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٢٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع