عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 16

6,437 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Fully Finished خلف AUC فيو بحري على Lakes

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م آخر دور نص تشطيب مع استوديو وجنينة

    Aqar Misr logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 145م جاردن 80م النرجس الجديدة بجراج ومخزن

    Aqar Misr logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين ف كمبوند تاج سيتي للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع داخل كمبوند لايت سيتي الأندلس فور

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بالسعر ده دابل فيو بجوار هايد بارك بخصم

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • فالنسيا فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٥٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    N.C.B Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس,فالنسيا فالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في التجمع الخامس – الحي الأول منطقة 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بالأندلس العائلي وسعر مميز و استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٢٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145متر للبيع في الأندلس العائلي – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة فندقية فى لوكيشن مميز على اطول فترة سداد

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 15

    شقق فندقية

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة فندقية فى لوكيشن مميز على اطول فترة سداد

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن iVilla من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك 90م في الرحاب بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بتاج سيتي مقدم واقساط

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام مطار القاهرة على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • لاجوي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sakan
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 15

    فيلا

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,000,000 تعاقد فاخره بأجمد فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دور ثاني - بيت الوطن التجمع الخامس

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن في النورث هاوس بمقدم 70 الف وقسط 5سنين

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م بروف استلام سنة شمال بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٩٬١٦٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة