عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 20

6,437 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٧١٬٨٢٥ جنيه

    فيلتك فوري بـ16 مليون كاش او 571,825 ربع سنوي

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    Premier Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣١٨٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٤٬١٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجاردن خاص في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape توين في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو Trible مفتوح + لوكيشن خيالي - بحري شرقي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو greenery شقة متشطبة اقساط 10 سنين من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بأقل مقدم| ماونتن فيو اي سيتي | موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح و مقدم 775 الف شقة متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر للبيع بالرحاب – تشطيبات خاصة

    Dream Homes Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 1.9م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 188م متشطبه high end وفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 159م في الباتيو ريفا بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣١٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م (فورى) للبيع فى ديستركت 5 تقسيط بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٧٦٩ جنيه

    شقة 140م بفيو خيالي مفتوح علي lagoon ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    يمقدم 2.4م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع