عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 15

6,440 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مطار القاهرة شقة للبيع166م اقل سعر _تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن متشطبة بالتكييفات في فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى اللوتس الجنوبيه سوبر لوكس

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب القاهره الجديده بحديقه خاصه

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستون ستريت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في تاج سيتي بموقع مميز وحياة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 م في الاندلس 1 باقل سعر في الماركت

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف تاج سيتي باقل مقدم ف السوق ريسيل فرصه

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٧٥٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لايت سيتي الأندلس 160 م

    El-Nemr LTD logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم برايم لوكيشن على التسعين الجنوبي +بخصم35%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك جاهزة للمعاينة بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بفيو VIP على سنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا Sky بجوار هايد بارك التجمع تقسيط 14 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار الرحاب بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقه 3غرف استلام فـوري في سرايات القطاميه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 27

    تاون هاوس

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بجوارAUCمقدم 1.8مليون كاش27 Patio Town

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا 406م استلام سنه مقدم 4م-كاش29م

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Fully Finished خلف AUC فيو بحري على Lakes

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م آخر دور نص تشطيب مع استوديو وجنينة

    Aqar Misr logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك ڤيل

    3 غرفة