عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 12

6,440 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٩٬٩٤٥ جنيه

    شقة أرضي بجنينة وجراج في Blue Tree استلام 2027

    Next Door Consultancy logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم لسرعه البيع من المالك مباشره باقساط

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري Central Park View تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٤٣٬٨٢٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م برايم لوكيشن فيو مفتوح ع شارع رئيسي

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أبتيرن - النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,النرجس الجديدة
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند روضة الازهرامام الرحاب بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    روضة الازهر, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن امامي استلام فوري سعر مميز وقسط 3سنوات

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو garden متشطبه بالتكيفات امام AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • ذا مورنينجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,الياسمين,ذا مورننجز

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في هايد بارك نيو كايرو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن أرضي بحديقة 152م مميزة جدًا

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape فيلا توين في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • امبر هيلز ميفيدا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا