عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 13

6,440 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (320م + 3 ادوار +بتقسيمه ذكيه+ بخصوصيه كامله)

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس جاهز للمعيشه في هايد بارك التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات امام AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧١٬٨٢٥ جنيه

    فيلتك فوري بـ16 مليون كاش او 571,825 ربع سنوي

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م ريسيل استلام فوري بمقدم 3,3مليون

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب2,400,000 تعاقد(210م+3ادوار بفيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفه للبيع استلام فوري نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو مفتوح علي واجهتين ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٥٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا prime location بفيو مفتوح علي lagoon بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • ميست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٨٬٦٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميست

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ريسيل باقساط تشطيب لوكس / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بمقدم737Kف تاج سيتي دايركت أمام مطار

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك ستوديو بجاردن فى التجمع الخامس

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم2,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بخصم 40% او بأقساط-لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقساط للبيع في كمبوند ذا ايكون جاردنز 112م

    Ring Road Real Estate logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون كورنر بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة