البيع الأول11شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساططريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة 3 2 ١٥٨ متر مربع ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شقة٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهاستلم فوري شقة متشطبة مساحة 180م بالشيخ زايدايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 2 ١٨٠ متر مربع ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 180م اقساط علي10سنواتنمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ١٨٠ متر مربع ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكسلوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة 3 2 ١٢٠ متر مربع ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شاليه٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه غرفة نوم - تشطيب كامل - تقسيط 8 سنواتجي باي, العين السخنة, السويس 1 2 ٦٥ متر مربع ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧7زايد جرينز 4السعر عند الإطلاق:قريباًخطة السداد: 15المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز,زايد جرينز 43 غرفة
البيع الأول14شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك شقة متشطبة مساحة 165م ب6اكتوبر من اورسكوممتصدرأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 2 ١٥٠ متر مربع ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٤٬٢٧١٬٨٣٠ جنيهشقه غرفتين 94م تشطيب الترا سوبر لوكسنادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ٩٤ متر مربع ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيهاستوديو 56 متر بشاطئ خاصمتصدرمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٦ متر مربع ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيهاستوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيهاطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥١ متر مربع ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resortمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٥ متر مربع ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨4جليالسعر عند الإطلاق:٢٬٥٨٨٬٨٨٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي1 - 4 غرفة
9شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة استلام فوري بفيو بحري جاردنيا هايتس 2متصدرمحور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 1 ١٣٠ متر مربع ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول16فيلا١٬٦٠٨٬٠٣١ جنيهفيلا دايركت ع البحر فوري متشطبة فى June راس الحكمةچون, راس الحكمة, الساحل الشمالي 4 4 ٢٥٥ متر مربع ٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول1شقة٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع 80م اكتوبر الجديده مقدم 178000 قسط 4465مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٤٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع
14شقة٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع بسعر لقطه 2نوم وحمام مساحه96مترb11 تشطيب خاصپريڤادو, مدينتي, القاهرة 2 1 ٩٦ متر مربع ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة١٬٩٣٦٬٥٠٠ جنيهشقه غرفتين-أطلاله حمام سباحه-عقد أخضر-تشطيب كاملمتصدربوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 2 1 ٧٧ متر مربع ٢٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦8سكاي هيلزالسعر عند الإطلاق:٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر2 - 3 غرفة
14كبينه٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهكابانا للبيع 60م زهره الساحل الشمالى بسعر مميز جدازهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 1 1 ٦٠ متر مربع ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
15شاليه٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع 45م بجاردن 25م زهره الساحل الشمالىزهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 1 1 ٤٥ متر مربع ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
14شاليه٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه للبيع 58م زهره الساحل الشمالى زون 1 دور 1زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 1 1 ٥٨ متر مربع ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع
14شاليه٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو 33م زهره الساحل الشمالى فيو حمام السباحهزهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي استوديو 1 ٣٣ متر مربع ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع
27شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع A Class بانوراما الاهرامات بالتورينجشارع الهرم, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة 3 2 ١٨٠ متر مربع ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨7بهجةالسعر عند الإطلاق:٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بهجة1 - 3 غرفة
10شقة٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة 131م فى ماونتن فيو اى سيتى بموقع مميزماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ١٣١ متر مربع ٣٧٬٨٦٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول9فيلا١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهبمقدم 1,000,000 + قسط يصل 15 سنه استلم فيلا 200ممارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي 4 4 ٢٠٠ متر مربع ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع