عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 44

51,068 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم اقساط حجز افتتاح84م لقطة في بريفادو فيو ميدان

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بيت الوطن الأساسى

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر(3غرف)وان قطاميه دائرى المعادى فيو مميز

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل مقدم2,660,000

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000.000=فيلا مستقله (3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • دي جويا بارك سفنكس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,دي جويا بارك
  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم3 مليون=فيلا 310م صف اول تشطيبVIP+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو 100%على البحر بأفضل سعر من Sodic

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بخصم 33% (212متر+3 ادوار ) بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 3 طوابق بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 30 الف لشقة بفيو مفتوح على الجولف بموقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • سويس بيلريزيدنسيز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧١٧٬٣٨٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (210 متر)بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تجارى حى الرابع

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة