عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 24

51,080 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185متر حدائق اكتوبر مسلسل2 طريق الفيوم

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز فيو رائع في الخمايل

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فزايد استلام2027بمقدم2Mوباقى قسط ع وصله دهشور

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت امام كارفور مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن للبيع في كالي كوست الساحل الشمالي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 118 متر بسعر مميز في سكن مصر الاندلس الت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Sea View في لافيستا متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن خاصة باقساط مُريحة - HYDE PARK

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غ مميزه فى بيت الوطن ع التسعين الشمالى دايركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس236م مقدم 3.600.000 خلف AUC اطلالة مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل داخل كمبوند كارميل بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه فى مبنى سكنى فندق قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - خدمة فندقية - فيو أسطوري بـ 350 ألف !

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا340م استلام قريب 1o1من العتال بمقدم1.7Mوقسط10س

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمنطقه حدائق الاهرام البوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الساحل شاليه في q north بجاردن 90م

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • نسيم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 4 غرفة