عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 21

51,080 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خاصvip ع لسان الوزراء و مرسي اليخوت متشطب مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على كريستال لاجون متشطب +ACs+Kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل كاشف البحر اعلي مصطبه في دوس الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٤٬٢٤٠ جنيه

    استوديو أتلانتس ريزورت | استثمار وخدمات متكاملة

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شقة تشطيبsuperluxe بفيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بجوار Rixosتشطيب فندقي قسط665الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م بجاردن للبيع في مدينتي B7 تشطيب خاص

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م (نصف تشطيب) بموقع استراتيجي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم و اقساط في بي اكس متشطبه بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م ناصية بانوراما فيو مفتوح تقسيط على 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٨٦٬٨٦٢ جنيه

    فيلا 4 غرف ماستر، قسط ربع سنوي مليون, كاش ٢٢ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 70متر استلام فوري باقل سعر موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م متشطبه موقع مميز في كليو باقل سعر فالسوق

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    أورو بيتش ريزورت| استوديو بإطلالة بحرية | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع تشطيب كامل فيو مميز على لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر لقطة في كمبوند او ويست امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة