شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 8

6,074 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص في مجاويش-68م

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 45 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٢٬٥٣٢ جنيه

    شقة بغرفتين نوم بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬١٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد مرتفع – شقة غرفتين نوم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة مفتوحة في الغردقه|تقسيط حتى 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحرية في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with sky pool view at Marvento Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٨٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في تريفانا مجاوِيش، استلام اخر السنه

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٢٣٬٣٣٣ جنيه

    شقة غرفة في مشروع Clan – مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٦٦٧ جنيه

    شقة بجاردن خاصة و فيو جانبي على البحر في Clan

    HPK logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧١٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    شقة 74م بأفضل سعر في الغردقة - Iconic

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٦٦٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م غرفه_أطلاله حمام سباحه_عقد أخضر-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةVip باطلالة بحيرية خيالية اول صف ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بمجاويش وقرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 68 م قرب ممشى مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    امتلك غرفة 73 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م بتصميم يطل على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك غرفة 86 م بمجاويش بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر في استوديو 58 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 73 م بأفضل سعر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وسط حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م بمجاويش بإطلالة خلفية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع