شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 6

6,074 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٦٬٨٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر مجاويش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٩٩٧ جنيه

    استوديو كاش للبيع في لابيلا الممشى السياحي

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديوك الآن في قلب أولد شيراتون المميزة،

    Second Home Real Estate logo image

    شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57م استلام فوري يطل علي البحر بالهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٣٬٧٤٠ جنيه

    كوندو 74م فيو حمام سباحه|اتلانتس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر بشاطئ خاص| منتجع اورو بالاحياء

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    غرفة وصالة Pool View بالممشى بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٩٠٨ جنيه

    استلم فورًا بغرفة وصالة بمقدم 30% فقط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 60 متر - الهضبة - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصالة مساحة 76 متر - الهضبة - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 59 متر - قلب الغردقة - الهضبة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على حمام السباحة | تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة مدينة | راحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة مدينة | موقع مميز وحياة نابضة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مسبح | مساحات واسعة وتصميم راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتصميم عصري | توازن مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة حمام سباحة | راحة عائلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم ذكية | مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مسبح حياة فاخرة على الهضبه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة جبلية | هدوء وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 68م غرفة + حديقة | موقع مميز مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 75م بإطلالة بحر | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 67م بإطلالة مسبح | فرصة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع