شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 13

6,074 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الكوثر | تقسيط حتى 3

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦١٣٬٣٥٠ جنيه

    شقة غرفتين في الغردقة فيو بسين وقسط بمقدم 20%

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا-استوديو بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٧٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو مزدوج على البسين والممشى

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحر ( 137م - 3 غرف - تشطيب كامل ) بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع راقي جدا في الهضبه. الغردقه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٢٣٬٠٠٩ جنيه

    شقة استوديو مطلة على المسبح في منتجع أتلانتس

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٨٦ جنيه

    استوديو 63 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحر وحمام سباحة – تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    ستوديو فيو بحر دور ارضي | وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه| دقائق من شارع شيراتون

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٨١٬١٦٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٤٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Marvento Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 43 متر مربع فالكوثر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٩٢٬٣٧١ جنيه

    ستوديو للبيع مساحتها 36 متر مربع فالاحياء الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالانتر مميز غرفه وصاله 65متر

    Home In Realestate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٢٠٠ جنيه

    في الغردقة.. شقة غرفة وصالة بمقدم 25% وفيو بسين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميز غرفه وصاله 70متر بالكوثر القديم

    Home In Realestate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تريفانا –شقة غرفتين بموقع متميز وعائد إيجاريمرتفع

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري بإطلالة لاندسكيب

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع