شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 4

6,074 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 63 متر - الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لا كاسا - شقه يغرفة نوم واحدة مميزة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٨١٬٧٥٠ جنيه

    على البحر مباشرة | 2 غرفة فيو بحر | استلم فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة مسبح | مساحة أنيقة في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    بمقدم 30% استلم فورا | ستوديو فيو بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم | معيشة ذكية في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم | مساحة ذكية وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٣٩٥ جنيه

    جاهز في 12 شهر | ستوديو 74م وقسط على 5 سنين

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 30% وقسط على 18 شهر | ستوديو في الممشى

    متصدر

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لا كوينتا سويت فرونت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view ب LA CASA بالإنتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-عقد اخضر-تقسيط 36شهر-10دقائق للدهار

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام سباحه- منطقة الانتر

    Hurghadians Property logo image

    رويال لاجونس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 57 متر مربع استلام فوري خصم20%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م علي حمام السباحة بسعر مميز بمشروع جديد

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٠٠ جنيه

    وفر مليون و170 ألف كاش! | شقة 105م في أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٢٬٤٨٠ جنيه

    وفر 550 ألف كاش! | شقة 1 غرفة فيو بحر في الاحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة نوم في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    شقة ستوديو عالبحر | عائد إيجاري مضمون الغردقة

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤١ جنيه

    استوديو 43 متر على الـ Pool الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كمبوند الكوثر الجديدة

    Second Home Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عائليه 3 غرف _امام بيست واى _تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٧٢٬٥٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 94متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع