شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 12

6,074 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على الاند سكيب و الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 34 متر على حمام السباحة ف الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 61 مترًا | منتجع م

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    شقة 63م بالممشي السياحي علي حمام السباحة مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٩٠٠ جنيه

    شقه 77م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    غرفتين Pool View بالممشى – فرصة قوية

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom sea view apartment at Hayat Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٣٤٥ جنيه

    شقه 61م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة واحدة 70 متر | مجاويش – الغردقه

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين للاستثمار بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين بموقع مميز بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في الغردقه مقدم 25% و اقساط 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م بفيو حمام سباحة في موقع مميز بالغردقة

    HPK logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفتي نوم في مبارك 11 – الغردقة | تشطيب

    Second Home Real Estate logo image

    مبارك 11, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة غرفة 73 متر للبيع الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري_شقه88م غرفتين–ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م مفروشة بالكامل في قلب الغردقة

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة مساحة 83 متر وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع