شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 285

37,622 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + ACs + مطبخ | فوري | جميع الغرف باطلالات !

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لا تتعوض استلم بالتكييفات ومطبخ وقسط حتى2033

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع البرج الايقون

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش او تقسيط 116متر بسعر مناسب B12 فيو مفتوح

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو كامل على Landscape امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة فيو مفتوح امام Celia

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري سوبر لوكس 100م بالتقسيط 5 سنوات في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المقطم (الحي الثامن، الهضبة الوسطى)

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في اوبرا سيتي تصلح تمويل عقاري

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اماميه دور اول ناصيه للبيع في الحي السابع

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في زايد متشطبة بمقدم 600 ألف علـى10سنين

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 500 ألف عـلـى 10 سـنـيـن

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه للبيع بالفرش الاجهزه تقسيط علي 3 سنين

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري فيو مفتوح علي اعمار

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف تشطيب كمبوند كناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بأقل مقدم| ماونتن فيو اي سيتي | موقع مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٧٠م واجهه بالتقسيط المريح بحدائق الأهرا

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن علي طريق الحي الايطالي الرئيسي

    متصدر

    M.H. Group logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 125م في كمبوند جاردينيا العبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٧٥٬٠٥٠ جنيه

    كمبوند الفتح جروب العبور الجديدة AFG New Obour

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٠م فيو ع فيلا بسعر مميز

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فرصة علي شارع النوادي الرئيسي اوبن فيو ميدان

    متصدر

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصر (شارع مؤيد الدولة)

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع