شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 282

37,622 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد |جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥ م كمبوند عوض الله الجديد تقسيط ٤ سنين

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه تاني نمره من الرئيسي بالاندلس

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع بمدينة نصر قريبة من مكرم عبيد

    sherwoods property logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٥٠٠ جنيه

    شقه 133م + جاردن 104م, استلام 6 شهور ,تقسيط 36 شهر

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون جنيه فقط بتشطيب مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس بالقرب من القطامية ديونز و التسعين

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بحر وشاطئ خاص جاهزة للسكن

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرية الذكية دمياط الجديدة ١٦٥ م

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه و متاجره في كمبوند جنه اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل جاهزه للسكن بسعر مميز قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفة واحدة | سعر مميز | التسليم 12 شهر

    The Choice For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬٠٧٠ جنيه

    78 م² • غرفة نوم واحدة • الدور الأول خصم الكاش 25%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٢٤٠ جنيه

    Hurghada Heights – شقة غرفتين نوم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز في قلب الغردقة مقدم 10% علي 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٧٢٬٥٧٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٧٣٬٥٧٠ جنيه

    مشروع مارك ريزورت – الغردقة (منطقة الكوثر)

    Hurghadians Property logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع