شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 290

37,622 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 61 م مع شاطئ خاص بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 68 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وهدوء تام في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك غرفة 86 م في قلب مجاويش الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٦٦٧ جنيه

    امتلك غرفة 68 م بتصميم يطل على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 68 م بجوار الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٦٦٧ جنيه

    استثمر غرفة 73 م في موقع مميز بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش أمام نيو إيجلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 73 م مع مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بأفضل عائد في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 73 م قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 68 م أفضل سعر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 68 م مع مركز تسوق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 73 م بعائد مضمون في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٦٬٦٦٦ جنيه

    امتلك استوديو 46 م في الأحياء بإطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48 م في الأحياء واستثمر بذكاء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 45 م قرب الشاطئ في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    استثمر استوديو 46 م بأفضل عائد في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    امتلك استوديو 46 م مع Sky Pool في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة بيت الوطن الحي الخامس لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550ألف شقه امام مدينتي فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع