شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 286

37,622 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio under market price prime location

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -2غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٣٠٨ جنيه

    شقه متشطب ريسيل فى سولانا قسط حتى 6 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة وحدتك في قلب جزيرة بمقدم 10% علي 12 سنهةة

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 139م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م بالتقسيط بارقي مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٢٤٬٧٠٠ جنيه

    شقة 146م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بإطلالة رائعة للبيع في حدائق المندسين

    Teleo For Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس ستوديو في بالم باركس، بالم هيلز

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع