شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 647

16,848 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل مقدم و استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف (متشطبة جاهزة للستليم) فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف +متشطبه بالتكيفات +المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فيلات الحي الرابع تقسيمة مثالية تراس مفتوح

    Smart Location Group logo image

    الشارع الرابع, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    امتلك شقتك الآن في المستقبل سيتي بدون مقدم وتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام في موقع مميز بمدينتي

    Catchers investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بجوار الجامعه الامريكيه تقسيط10س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره مسجله شهر عقاري المربع الذهبي

    شارع لوزاكا, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بالتكيفات فيو بول استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكايرو فيستفال اقساط علي 4س

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في النرجس عمارات 115 م التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٠١٬٥٢٥ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب القاهره الجديده متشطبه بالتكيفات

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٧٠٦٬٥٥٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2014 فرصه للسكن الراقي

    شارع ابراهيم الشواربي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء اب تاون المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي متشطبة بالكامل فيو ليك بارك

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع