شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 646

16,848 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات فيو مفتوح-جاردن سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ورك فيرا | شقة 153م | بمقدم 2 مليون |

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع للبيع ستوديو مفروش فرش راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية 220م تشطيب لوكس

    The Key Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس مباني حديثه 2014 خطوات من عباس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم الشواربي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-شقة134م الترا سوبر لوكس للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م تشطيب مميز بأقل سعر في الكمبوند

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B11موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي نصف تشطيب للبيع في باتيو أورو

    One Estates Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فرش راقي بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بسعر أقل من السوق

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٢٦٧٬٠٤٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في كايرو فيستيفال سيتي,177متر

    Prime Company logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (ريسيل) 200م في كريستال بلازا فيو مفتوح

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة مقدم 5% في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم استلام فوري بجوار مدينتي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع