شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 651

16,848 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام في خلال سنة ونص وبالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر منخفض مطلة على مناظر مائية

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬١٥٢ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.2مليون استلام فورى بجوارAUC +ةفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ازاد

    Gold Routes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٥١٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في كمباوند سراي 182م

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس – فيو على حمام السباحه

    Aqarpedia For Resale logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر شقه للبيع بحديقة خاصه استلام

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل على نافورة أمامية

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سنترفيل أرضي واستلام فوري

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام في خلال سنة ونص وبالتقسيط علي 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل وبالتقسيط علي 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بحدائق العاصمه فيو مفتوح

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميفيدا 2 غرف اعمار سعر مميز

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٢١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بحديقه خاصه متشطبه بالكامل فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن تشطيب كامل في أدرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن - تشطيب فاخر - اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالهضبه العليا بالمقطم وبسعر لقطه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع