شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 652

16,848 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 200م سوبر لوكس للبيع البنفسج 4 فيو مفتوح

    Al Ofok Investment logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الرحاب 110 متر فى المرحله الرابعه تشطيبات

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 206م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي وجاردن متسلمة نصف تشطيب بكومبوند چايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+ ACs سوديك إيستاون – اقل سعر فى الماركت

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقة 162م استلام فوري فيولاندسكيب(بأوفرمميز

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع بالأجهزه في ذا فيلدج

    Fortune Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بافضل سعر في بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠١٬٢٣٠ جنيه

    للبيع شقه جاردن في بالم هيلز نيو كايرو ,136متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لمحبى التميز شقه للبيع خلف طيبه مول بسعر لقطه

    Elnada logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في المستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب بجوار السوق الشرقى

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: B7 – مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 127 م في مدينه نور مرحله اولي حجز قديم

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع علي اقساط في ماونتن فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨١٠٬٣٧٦ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى على اقساط ومفروشه بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١١٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    لمحبى شقق زمان بناء جديد 2023

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع سعر أقل من الشركة شقة 162م فوري التجمع

    Aqar Misr logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بحري 3/4 تشطيب استلام فوري في وان قطاموية

    Property Misr logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو ليك للبيع بأقل سعر في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سلطان مدينه مصر شقه للبيع استلام فورى

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بجوار مدينتي\بمقدم 240الف\ع 12سنة

    متصدر

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ستوديو للبيع استلام بالفرش و الاجهزة

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع