شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 621

16,848 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه للبيع متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الجازي مول, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو هايدى بارك متشطبه

    Global Marketing Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه بجاردن امام مدينتي كمبوند سراي -ريسيل

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم استلام فورى بأقل سعر باالعاصمة قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك باللوتس الجنوبية ثاني نمرة من شارع النوادى

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه ب اطلاله علي اللاند سكيب في كمبوند فييليت

    ABAZA for real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تشطيب VIP بخصوصية عالية مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ٣٩ مترًا (تشطيب كامل مع مكيفات)

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند فيليت سوديك

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي وبمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومبنيه جاهزه للمعاينه بمقدم10% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٢٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري مع TAJ MISR بالتقسيط علي15س

    Roots Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر تشطيب كامل في كمبوند مينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه استلام فوري في بارك لين العاصمه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات و المطبخ و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة للبيع بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف جاهزة للمعاينه في REVALI بقسط6س

    Roots Real Estate logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند النخيل – موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م هاى سوبر لوكس احباب الرسول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احباب الرسول, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع 595 الف واستلم شقة بتشطيب VIP مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة موقع مميز للبيع ماونتن فيو آي سيتي -نورث بارك

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زد ايست متشطبه بالتكيفات و مطابخ

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235م استلام فوري في كمبوند Rock Vera بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B6 - ١٤٣م ڤيو السباين

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع