شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 625

16,848 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه وقسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للاستثمار بأقل سعر بالجولدن سكوير

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه210م امامى بحرى الحى التالت غرب استلام فورى قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش والاجهزه في مدينة الرحاب

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 104م+جاردن56م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 285م 4غرف استلام فوري فيو مميز الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه منEGYGAB بالعاصمه وبالتقسيط علي 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194متر ارضي بجنينة للبيع في لاميرادا متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في شارع الاخشيد الجيزه

    Vida Solutions logo image

    شارع الأخشيد, الروضة, حي المنيل, القاهرة

    7+

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر مع الريدي في DIJAR التجمع بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلم سنة بأقل سعر بالعاصمة بااقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري متشطبة فى جرين أفينيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جرين أفينيو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٣٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة استلام فوري بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس بالعفش والتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 130م ريسيل جاهزه و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في ديجار مع الريدي جروب بالتجمع قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الواحة، مدينة نصر

    Property Network logo image

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات والأجهزة للبيع كاش

    متصدر

    Driven Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو رائع بأقل سعر في العاصمه بأقساط

    Remax The Address logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة و متشطبة ريسيل فيفث سكوير التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري في اويا وبالتقسيط علي 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند ترو، مدينة نصر

    Property Network logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع امام فندق كمبنسكى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا في سيناريو بالعاصمه بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع