شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 618

16,848 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات| فيو حمام سباحة | هايد بارك

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 2، القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٣٦٬٧٥٠ جنيه

    Studio75m FOR SALE Hyde Park New Cairo

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات شقة للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الياسمين4 فردى دور اول فيو جاردن مميز

    Chances Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – أورجامي جولف

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اللونش في AYYAM بالعاصمه وبتقسط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر للمتر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري بفيو مميز وجاهزة للمعاينه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م جاهزة للسكن بسعر لقطه فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٨٥ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطبه -تكيفات-دايركت فيو-مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم 134 متر في ماونتن فيو، هايد بارك

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو النيل في كورنيش المعادى

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ادريس ايست

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك,

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤١٬٨١٨ جنيه

    شقة ارضي مع حديقة بالتقسيط في سكاي ادد

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس خلف الحديقة الدولية - ح7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البرامكه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بالعاصمة الإدارية بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب موقع متميز - تكملة أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز كليو

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكفات و المطبخ شيراتون بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م خطوات من يوسف السباعي و كمبوند كريك تاون

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع