شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 617

16,848 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه فى هايد بارك استلام قريب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك جاهزة بأقل من سعر الشركة امام الرحاب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف بأحدث مشاريع بالم هيلز فىR4بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى تشطيب سوبر لوكس

    Roots Development logo image

    شارع الوفاء و الامل, الحي السادس, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم2%فقط مع بنك الاسكان بالعاصمه وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    رايت العاصمة الادارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – بجوار شارع الثورة مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    فالوري الثورة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بجوار AUC وبأقساط علي10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تشطيب كامل للبيع في باتيو أورو

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن من سكويرز بالعاصمه|قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في الباتيو اورو

    Properties-Today.com logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام شهور بخصم كبير جدا

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بأقل سعر فىR3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م ڤيو جاردن تشطيب لوكس بالنرجس عمارات لقطه

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في R3 العاصمه للبيع استلام فوري متشطبه بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز بسعر لقطه بالتجمع وبتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ليك فيو ارضي بجاردن بسعر مميز

    Picky Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٩٠٣ جنيه

    شقة حلوة اوى بالتقسيط وخصم33% استلام سنه ونص

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع متميز جداً للبيع ماونتن فيو هايد بارك

    Properties-Today.com logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م متشطبة و مفروشة بالكامل برايم لوكيشن

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في تاج سلطان ب3 غرف

    Prime Company logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع